Montāžas instrukcijas | latroof.lv


Lai iegūtu skaistu, drošu, ilgmūžīgu jumta segumu, nepieciešams labs materiāls. Jumta segums ir komplekss uzdevums, un tas jārisina, ņemot vērā daudzus faktorus. Piemēram, ja nolemts celt jaunu māju, vēlams jau apdomāšanas stadijā (līdz projektēšanas sākumam) izlemt par jumta uzdevumu – vai tas būs mansarda tipa siltinātais jumts vai arī zem tā būs aukstie bēniņi. Izstrādājot vispārējo dizainu, jāizlemj par jumta konfigurāciju, turklāt nedrīkst aizmirst – kaut gan lielāko daļu jumta seguma materiālu var izmantot jebkuras formas jumtiem, jebkurš sarežģījums sadārdzinās jumta un montāžas darbu izmaksas un būs atkarīgs no jūsu izvēlētā jumta seguma materiāla.
 

Pamatu un sienu projektēšanai jāizvēlas jumta seguma tips, lai varētu paredzēt atbilstošas jumta seguma nesošās būvkonstrukcijas. Turklāt jāseko, lai stāvvadu cauruļu, antenu izejas saderētu ar jumtu, pārdomāt organizētas ūdens notekas ierīkošanas nepieciešamību.
 

Jumta seguma materiāla pasūtījums jānoformē pēc tam, kad būs uzliktas pirmās spāres, jo pieredze rāda, ka reālie izmēri vienmēr atšķiras no projektētajiem. Jumta seguma montāžu var uzdot tikai speciālistiem. Gadās, ka meistars, kas lieliski uzmūrē ķieģeļu sienu vai veic brīnumus ar ģipškartonu, var izrādīties, maigi sakot, par zemas klases jumiķi. Tāpēc, izvēloties celtniecības organizāciju (brigādi), kura nodarbosies ar tava jumta seguma montāžu, vispirms jāpievērš uzmanība montāžas speciālistu pieredzei un iepriekšējo pasūtītāju rekomendācijām.
 


Tomēr nesarežģītus jumtus varat montēt patstāvīgi, izmantojot uzskatāmu montāžas instrukciju tam vai citam jumta seguma materiālam.


Metāla dakstiņu un profilklāja montāžas instrukcija


ICOPAL Plano bitumena dakstiņu montāžas instrukcija


Uzkausējamo ruļļveida hidroizolācijas materiālu lietošanas instrukcija


ETERNIT viļņoto lokšņu montāžas instrukcija


Apšuvuma paneļu "CEDRAL" montāžas instrukcija (ETERNIT saidings)


ONDULINE viļņoto lokšņu montāžas instrukcija

 

 


Celtniecības plēves Eurovent
[VIDEO]

Bezazbesta viļņotās loksnes ETERNIT,
5-viļņu [VIDEO, RUS]

Kas mēs esam

Mūsu uzņēmums un tā vēsture

Vairumtirdzniecības bāze LATROOF Latvijas tirgū strādā jau 10 gadus un uz doto brīdi ir Eiropas vadošo celtniecības materiālu ražotāju oficiālais pārstāvis.
Galvenais virziens ir jumtu materiāli un viss nepieciešamais jumta ierīkošanai, kā arī siltumizolācijas materiāli un celtniecības plēves. Visai piedāvātajai produkcijai ir atbilstoši Eiropas kvalitātes sertifikāti un kompānija nodrošinās ražotāja izsniegto garantiju materiāliem.

Zvaniet mums:

67341112

Rakstiet:

info@latroof.lv

Jaunumi un aktualitātes

Saņem jaunumus uz savu e-pastu

Copyright © LATROOF Ltd SIA, 2019. All rights reserved

Preces un pakalpojumu sludinājnumi reklama.lv portalā.